м. Кременчук, Полтавська обл.,

вул. Свіштовська, 25

У кошику товарів 0
Оформити замовлення

Продаж господарських свічок оптом і в роздріб

Господарські свічки - це свічки, зроблені з нефарбованого парафіну, мають звичайну циліндричну форму і білий колір. Дані свічки широко використовуються в побуті. Це найпростіший і дешевий вид свічок. Найчастіше їх застосовують в умовах тимчасової відсутності електроенергії. Свічка горить тривалий час, є екологічно чистою, не створює при цьому ніякого дискомфорту для оточуючих. Господарські свічки встановлюють в свічник, який робить свічку більш стійкою.

 

Господарські свічки – незамінні помічники віків

Споконвіку незамінним помічником у кожному будинку були господарські свічки. За їхнього світла займалися шиттям господині, навчалися школярі, грали маленькі діти, виготовляли свої вироби ремісники. Ці прості, але такі важливі предмети робили будинок затишним у холодні та довгі зимові вечори. Спочатку віск заливався у просту форму з ґнотом, а згодом почали виготовляти формені свічки.

Свічки господарські в Україні

Свічки господарські досі активно використовуються в побуті. Вони мають циліндричну форму. Бувають воскові чи парафінові. Сьогодні віддається перевага останнім. Найчастіше їх застосовують за тимчасової відсутності електроенергії. Дуже зручно мати невеликий набір у швидкодоступному місці. Білий гарний колір допомагає свічкам господарським непогано виглядати в свічниках.

Наша компанія займається виготовленням господарських свічок. Перевага наших виробів:

  • використання у виробництві високоякісного незабарвленого парафіну;
  • екологічність і відсутність неприємного запаху;
  • тривалість горіння;
  • великий термін придатності;
  • доступність через низьку ціну.

Ми пропонуємо придбати свічки в наборі або поштучно. Висота виробу зазвичай становить 16,0 – 23,5 см., а діаметр – 1,3 – 2,0 см.

Купити свічки парафінові господарські

Наша компанія реалізує свічки господарські в роздріб і оптом по всій Україні. Замовити необхідну партію можна на сайті або зателефонувавши нам. Менеджер компанії відповість на всі ваші запитання та запропонує варіанти оплати, а також зручні способи доставки.

В окремих випадках можливе індивідуальне замовлення партії господарських свічок необхідного вам розміру та форми. Все це ви зможете погодити по телефону або у листуванні з нашим працівником.

Ми цінуємо наших покупців та сподіваємось, що наші вироби стануть приємним генератором затишку у вашому будинку.