м. Кременчук, Полтавська обл.,

вул. Свіштовська, 25

У кошику товарів 0
Оформити замовлення

Доставка і оплата

Умови доставки по Україні

Доставка замовлень по Україні здійснюється транспортними компаніями "Нова Пошта» або «Делівері». Увага!!! Замовлення відправляються з заводу. Покупець оплачує доставку двері-склад або двері-двері.

У разі відправки замовлення транспортними компаніями, доставка здійснюється до офісу транспортної компанії населеного пункту або за адресою клієнта, яка була вказана при оформленні замовлення. Відправка замовлення здійснюється тільки після здійснення оплати.

Термін доставки по Україні становить до 72 годин.

При отриманні замовлення необхідно оплатити послуги транспортної компанії по доставці. Вартість перевезення залежить від ваги і об'єму відправляється вантажу.

Уважно вказуйте ПІБ одержувача при оформленні замовлення. Отримання вантажу можливо тільки особою, вказаною в декларації при відправці (або іншою особою за дорученням), а також тільки при наявності паспорта.

Більш детальну інформацію про терміни і вартість доставки по Україні Ви можете уточнити у наших менеджерів за телефонами: +38 (044) 200-02-12; +38 (067) 537-07-00; +38 (067) 473-67-49.

Умови оплати

° Післяплатою за новою поштою (комісія 2% + доставка грошей в місто відправника) Тільки по Україні

° Оплата на карту Приват Банк (без комісії)

° Оплата на розрахунковий рахунок