м. Кременчук, Полтавська обл.,

вул. Свіштовська, 25

У кошику товарів 0
Оформити замовлення

Декоративні свічки, Церковні воскові та парафінові свічки!

 

Свічки для будь-якого приводу та різних потреб

У давнину свічки використовувалися за своїм прямим призначенням як джерело світла. Сьогодні купити парафінові та воскові свічки можна для створення затишку та особливої ​​атмосфери, романтичної обстановки та релаксу, щоб дати очам відпочинок і занурити кімнату в напівтемряву.

Якщо ви не знаєте, де купити свічки, ви на вірному шляху! Наш інтернет магазин свічок пропонує широкий асортимент продукції у Києві та всій Україні. Продаж парафінових, воскових та декоративних свічок проводиться оптом і в роздріб для різних цілей та потреб.

Свічки для будь-якого приводу та цілей

Широкий асортимент продукції дозволяє задовольнити різні потреби та втілити у реальність всілякі ідеї. В продажі:

 • парафінові свічки;
 • воскові свічки;
 • ароматизовані свічки;
 • декоративні свічки;
 • церковні свічки;
 • господарські свічки;
 • свічки, що розкриваються;
 • кольорові свічки;
 • чайні свічки;
 • насипні свічки;
 • арома свічки та інші.

Купити декоративні свічки можна для оформлення залів, ресторанів, салонів краси, масажних кабінетів, для романтичного вечора, а також з метою створення гарного настрою. Це незамінна продукція для створення м'якої, релаксуючої, розслаблюючої та запашної обстановки.

Якщо вам потрібні церковні парафінові або воскові свічки дешево, ви також зайшли за адресою. Серед представленого асортименту ви знайдете продукцію з урахуванням своїх потреб.

Виробництво свічок

У створенні своєї продукції виробник свічок застосовує харчовий парафін, бджолиний віск, ґноти та барвники, які не коптять і не надають токсичної дії. Воскова продукція вважається натуральною та має приємний запах. Ароматичні свічки заповнюють кімнату вишуканою парфумерною композицією.

Виготовлення свічок здійснюється в широкій кольоровій гамі – кольорові, однотонні, а також вироби з яскравим декором. Купити свічки можна з урахуванням стилю приміщення, так як виробництво свічок проводиться в різному дизайні – округлі, циліндричні, у формі квітів, фруктів та інших форм, невеликі чайні таблетки, виті високі свічки та багато інших.

Купити свічки онлайн Ви можете прямо зараз. Ми гарантуємо високу якість своєї продукції та винятковий сервіс. Переглядайте каталог, вибирайте найкраще для себе рішення та робіть замовлення. Як приємний бонус співпраці з нами – вигідна ціна та умови співпраці. Багато хто до нас звертається повторно, приєднуйтесь і ви!

 

Відповіді на популярні запитання

✔️ Де придбати свічки?

Інтернет магазин Candy light, свічковий заводик м. Кременчук, національні мережі.

✔️ Скільки коштують свічки?

Ціна свічок від 7,50 грн и до 1692,00 грн в залежності від розміру

✔️ Як вибрати свічки? На що орієнтуватися під час вибору?

При виборі свічки орієнтуватися на час горіння, колір, розмір, естетичний вигляд, відгуки покупців, виробника.

✔️ Які свічки найпопулярніші у 2022р.?

Арома свічки, свічки у кольорі року, дизайнерські.