Категорії

Класичні парафінові свічки

Описание

Класичні свічки представлені в різних формах: циліндр, призма і куля. Кольорова гама і розміри даних свічок дуже різноманітні. Ви зможете їх вибрати за власним бажанням і перевазі. Класичні свічки символізують торжество, щастя, духовне благословення і чистоту, і саме тому доречні завжди, співзвучні всім стилям і інтер'єрах. Пропонуємо Вашій увазі широкий асортимент класичних свічок.

Циліндричні свічки

Циліндричні свічки представлені в різних розмірах і кольорах. Склад свічок - високоякісний парафін. Гніт вибирається індивідуально для кожного розміру свічки, що впливає на якість горіння. Колірна гамма і розміри даних свічок дуже різноманітні, ви зможете їх вибрати за власним бажанням і перевазі. Застосування циліндричних свічок різне: декор будинку, квартири, ресторанів, кафе, офісів, подарунковий варіант.

Куля

Свічки у формі кулі привертають до себе увагу незвичайним виглядом. Вважається, що в кожному приміщення повинні знаходитися предмети закругленої форми, це хороший знак. З давніх часів закруглена форма символізувала незакінченість, довготу, безмежність. Придбавши цю свічку, Ви тривалий час зможете милуватися на її полум'я, а ще вона не зажадає великого простору. Свічка у формі кулі підніме Вам настрій і стане невід'ємним атрибутом будь-якого приміщення.

Призма

Свічки в формі призми мають різні розміри і кольорову гамму. Дані свічки можна зустріти в: офісах, кафе, ресторанах, будинках та квартирах. Також вони популярні в якості подарунка. Завдяки високій якості і низькій ціні, наші свічки користуються високим попитом у покупців, ніж аналогічні, якісні свічки зарубіжних виробників. Свічки не течуть і не коптять. Свічки в формі призми - це хороший практичний сувенір або невеликий подарунок, який створить в будинку або квартирі романтичну теплу атмосферу.

Огляди

Дані не знайдено

Нове повідомлення